Babaji Kriya Jooga Stuudio

-
Aeg sai küpseks, et kolm aastat tegutsenud Annapurna Joogastuudiost sai kooruda Babaji kriya jooga stuudio - las nimi peegeldab väljapoole kriya jooga õpilaste edasiantavat teadmist, selle sügavat sisu ja kvaliteeti.
Hääldus: babadži krija jooga stuudio
Babaji Kriya jooga stuudio tegevuse baasiks, inspiratsiooni andjaks ja teadveloleku avardajaks on Õpetaja ja Õpetus.

Joogastuudio üheks eesmärgiks on pakkuda meie kriya hatha jooga õpetajatele toetavat praktiseerimise ja õpetamise keskkonda.
Õpetamise teelõik on osa joogaõpilase teekonnast.


Teine eesmärk ja võib öelda, meie missioon, on pakkuda joogast huvitatud inimesele autentseid algteadmisi joogast, tutvustada joogaõpetuse peamisi printsiipe ja võimalusi. Anname edasi joogaõpetuse seda osa, mis on heaks ettevalmistuseks Babaji kriya jooga pühendustele, kui huvilisel on soovi süveneda veelgi.

Kriya hatha jooga õpetaja saab Sinuga jagada teadmisi, mida ta ise on aastate jooksul omandanud ja mis on saanud tema enda kvaliteetideks.

Kui Sa oled huvitatud, õpetame tehnikaid, mis viivad vähemalt nende tulemusteni:
- parem ülevaade ja teadlikkus oma sisemaailma nähtustest (mentaalsus, emotsioonid, eristamisvõime, teadvus).
- reaalne, isiklik kogemus, et füüsilise keha valu, pinge, jäikus või haigus on läbielatud mentaal-emotsionaalsete komplekside tagajärg.

Anname endast parima, et võiksid omandada uue vaate enda elule ja saaksid elava kogemuse, et joogaõpetuses on erinevate kannatuste leevendamiseks olemas tõhusad vahendid!

Shanti
Eelmine
Hatha jooga pealispind ja sügavused
Järgmine
Hapendamise kunst

Lisa kommentaar

Email again: