Joogastuudio tiim

-
Babaji Kriya Jooga Stuudio tiimil on käsil mitmeid põnevaid protsesse, et edendada joogastuudio sisulist tegevust ning muuta ülevaade joogastuudiost kättesaadavamaks ja tegevustega liitumine sujuvamaks. Üheks uuenduseks ongi seesama tiim, mille kokkusaamise esimeseks nähtavaks tagajärjeks ja loomulikuks arenguks oli stuudio nime muutmine.

TIIM
Meie esimene koosistumine toimus juba ammu enne jõulupühi, detsembri algul (2018), kus lubasime endal unistada ja kuulasime teiste unistusi. Me jagasime üksteisega oma ettekujutlusi, unistusi ja soove, et milline võiks olla see joogastuudio, kuhu tahaksime kutsuda joogahuvilisi ja teisi joogaõpetajaid ning kus õpetajatena soovime ise tegutseda. Lisaks ka, et kuidas võiks toimida mingid tehnilised lahendused, info jagamine ja meie koostöö üldisemalt jms põnevad detalid.
See jagamine oli väga lähendav, me saime kõik aru, et meil igal ühel on vaja ratsionaalsemad neist unistustest teoks teha, sest see on osa meie Teest. Ning rääkides joogastuudio ja õpetamise teemadel, ilmneb inspiratsioon, entusiasm ja soov jagada.

Joogastuudio tiimis tegutsevad Ingvar Villido Ishwarananda õpilased ja staažikad kriya hatha jooga õpetajad Eve Soppe, Reet Rehtsalu, Terje Mander ja Anne-Ly Naukas/Annapurna.  Me kolmekesi anname joogatunde stuudios ja nii saad tulla meiega ka vahetult tutvuma. Terje on hetkel välismaal ja hoiab meie toimetustel silma peal distantsilt.

UUDISKIRI
Veel üks olulime muudatus, mida juba varasemad joogatundides osalenud  said aasta esimestel päevadel näha ja lugeda, on joogastuudio infoleht või uudiskiri.
Me soovime haakida oma stuudio "külge" toreda grupi inimestest, kes osalevad joogatundides või on niisama huvitatud meie tegemistest. Uudiskiri on neile, kes tahavad teada mis stuudios veel toimub, millal ja millised joogatunnid alustavad uuel hooajal, enamasti septembrist ja kui kaua saab tundidest osa võtta kevadel.

Samuti saame sel viisil soovida kõigile neile toredatele inimestele parimaid soove uueks aastaks ja saata teid mai lõpus toimetama oma toimetusi rohetavsse kevadesse ja sillerdavasse suvesse kuni kohtume taas värviküllasel või vihmamärjal sügisel!

Uudiskirja ei saada me liiga sagedasti vaid umbes kord kvartalis ja võib-olla vahepeal ka, kui on alustamas mõni uus grupp või kursus. Või on mingeid olulisi muudatusi, millega soovime, et oleksite kursis.

Kui Sa soovid liituda Babaji Kriya jooga uudiskirja saajaks, palun kliki SIIN et täita väike vorm.

Suur tänu Sulle ja kohtumiseni!
Annapurna, Eve ja Reet
Eelmine
Babaji Kriya Jooga Stuudio
Järgmine
Hapendamise kunst

Lisa kommentaar

Email again: