Millised on head riided joogapraktikaks?

-
Kahtlemata on hea ja mugav riietus selline, mida kandja endal seljas ei tunnegi. Hehh, võib tunduda imelik kuid tõesti, sellega on üsna samamoodi, kui Sinu füüsilise kehaga - kui sellega on kõik korras, Sa ei tunnegi igal sammul, et see Sul on!
Kui esimest korda Lyocellist tuunika selga panin ja selles esimese joogatunni juhendasin oli mulle selge - sellest kangast ma soovingi, et oleksid minu joogariided!
Kui aeg pisut edasi ning esimene väljatöötatud pükste mudel jalga sai ja terve joogatund neis juhendatud, olin ise endale selle komplekti "maha müünud" - 14 aastat hatha jooga juhendamist ja tõeliselt heade joogariiete otsinguid, mille leidmiseks tuli need lõpuks ise teha!  Suur tänu abilistele!

Tervitustega,
Anne-Ly/Annapurna

Tencel
® Lyocell on botaanilise päritoluga modernne tehiskiud, mis eraldatakse eukalüpti puitmassist. Lyocell kiu tootmine on äärmiselt jätkusuutlik ja keskkonnasõbralikum kui näiteks viskooskiud, mille tootmine põhjustab keskkonnale suurt reostust.
Austrias toodetakse Lyocelli ja teisi sarnaseid materjale nö "suletud protsessina", mis tähendab seda, et kõik tootmisjäägid või ressursid on ringluses ja taaskasutuses. 

Lyocell on tekstiilina väga hea imenduvusega ja tugevam kui puuvill, pehmem kui siid ning jahedam kui lina. See tsellulooskiud omab silmapaistvaid niiskusekindlaid ja looduslikul viisil bakterite kasvu takistavaid omadusi. Need omadused on tingitud sellest, et niiskus liigub kohe kiu sisse ning materjalile ei moodustu niiskuskile, mis bakterite kasvu soodustaks.
Tencel® ametlik kodulehekülg: http://www.tencel.com
Eelmine
Joogariided otse joogapraktikult!
Järgmine
Minu kogemus selja korrastamisest rippumise abil

Lisa kommentaar

Email again: