Joogastuudio lugu

-

Kümme aastat kriya hatha jooga õpetamist on toonud mind oma joogastuudio loomiseni. Pisut enne, kui minu joogatundide andmise kümnes hooaeg lõpule hakkas jõudma, tuli ühes vestluses esile väga konkreetne vihje – alusta oma joogastuudioga!

Algus oli hirmutav - vastutuse võtmine ruumide haldamise osas ja vastutus ka nende kaaslaste ees, kes soovivad siin oma tegevust jätkata... Palju uut lisandus minu ellu, mitmeid uusi tegevusi, planeerimist. 

Annapurna Joogastuudio sisuline pool ei saa olla vaid minu kogemusel põhinev, vaid on ka kõikide nende joogaõpetajate, kelle nimesid Sa siin kodulehel näed, aastaid kestnud ja jätkuva töö tulemus!

Me oleme oma joogateed alustanud Kriya jooga Õpetaja Ingvar Villido juures ja oleme tema õpilaste kogukonna liikmed. Meie kool asub Lilleorus - Teadlikkuse Rakendamise Kool.

Kriya hatha jooga õpetamine on meie tee osa – õpetades anname edasi seda, mida oleme oma Õpetaja õpetustest omandanud. Teadmisi, mis on meis elustunud... 

Õpetades õpime taas.

Nende kuude jooksul, kui olen tegelenud joogastuudio loomisega ja praegu, kui seda “lugu” kirja panen, olen aru saanud, et Annapurna Joogastuudio ei ole vaid minu jaoks või minu pärast. See joogastuudio on vajalik neile, kelle kutsumus on anda teistele edasi Teadmist, kellel on Õpetaja Õnnistus selle teostamiseks ning võimalus selle tegevuse kaudu muuta oma karma dharmaks. 

Ja loomulikult on Annapurna Joogastuudio Sinule - kui Sa seda loed, siis ehk varsti ka kohtume!

Annapurna

Järgmine
Annapurna lugu

Lisa kommentaar

Email again: