Aiki Roht-Murumets

Tallinna Joogaühingu kutsetunnistusega joogajuhendaja

Hatha jooga algajatele ja edasijõudnutele

Teisipäeviti, kell 17.30 - 18.45 hatha jooga
Teisipäeviti kell 19.00-20.15 hatha-jooga lõdvestus  UUS! Alates 02.03.2021.
Neljapäeviti, kell 18.00 - 19.30 hatha jooga ja mõtlus

Osalustasu
: kuu 1x nädalas 40€; kuu: 2x nädalas 55€; üksik tund 14€
Tasumine sularahas kohapeal.
Kontakt: aikiroht@gmail.com   Tel: +372 55654183

Nende tundide sisuks on päeva jooksul kogunenud pingete vabastamine nii füüsilisel kui emotsionaal-mentaalsel tasandil, tasakaalustada meel leidmaks ühendus armastava sisemise loomusega. Tund koosneb hingamise jälgimisest, hingamise kaudu tehtud dünaamilistest harjutustest, mille kaudu jõuame asanate mõju kogemisse. Lõpetame tunni sügava lõdvestuse ja lühikese mõtlusega. Põhiolemuselt on minu juhendatud tund hingamise kaudu kulgemine, keskendumine hetkele, asana tugevuse-pehmuse kogemusele ja loovale ühendusele Eluga. Tähtis on ka rühma ühine energia ja taotlus.

Teisipäeva õhtune UUS! tund sobib kõigile, kes vajavad pärast tööpäeva oma aega teadliku lõdvestuse tarvis.
Oodatud on ka need, kel puudub varasem joogakogemus, sest tund on väga rahulik ja orienteeritud sügava lõdvestuse tasakaalustavale ja tervendavale toimele.
Endast
Jooga on olnud minu elus 26 aastat, hobist kasvas loomuliku jätkuna välja töö joogajuhendajana, mille üle olen saanud rõõmustada viimased 16 aastat. Joogajuhendaja kutsetunnistus on antud Tallinna Joogaühingu poolt 2005. aastal.
Esimesena omandatud erialal emakeele ja kirjanduse õpetajana olen saanud koolis töötamise kogemuse, mida pean ka joogajuhendajana tähtsaks. Mul on neli last ja nemad on minu suurimad õpetajad, kuna pean joogat eelkõige meeleharjutuseks ja teadveloleku õppimiseks igas eluhetkes.
Minu elus on tähtis koht Hiiumaal, seal olen korraldatud ka jooga- ja mõtluslaagreid ning juhendanud suviseid joogatunde Kõpu poolsaarel.
Jooga kaudu olen õppinud armastama, austama ja usaldama Elu.
Olen tänulik, õnnelik ja rahul mulle antud võimaluse eest.
Soovin kõigile huvitavat teekonda!