Anne-Ly Naukas / Annapurna

Kriya hatha jooga õpetaja
Babaji kriya jooga stuudio asutaja
Lilleoru permakultuuri-aednik

Kriya jooga praktika. Jätkuõpe

Neis tundides saavad osaleda õpilased, kes on läbinud: 
TMK I-II kursuse ning on pühendatud Babaji kriya jooga I astme tehnikatesse
Koht: Lilleoru, TRK hoone. Vaata siit:  http://trk.lilleoru.ee/kontakt
Neljapäeviti kell 18.30 - 20.30

Vaata siit, kuidas osaleda online!

Osalustasu
: 45€/kuu; üksik tund 15€     Osaledes 2 x nädalas, E ja N: 75€/kuu
Makseinfo: Annapurna OÜ   LHV  EE167700771002141830 . Või sularahas kohapeal.
Kontakt: annapurna@lilleoru.ee  Tel: +372 5666 9455

Alates 2019. jaanuarist pisut uuenenud formaadiga joogatundide eesmärk on pakkuda kriya jooga õpilastele koos praktiseerimise võimalust ning sellega toetada järjepidevat praktiseerimist. TMK ja kriya jooga tehnikate ning hatha jooga asanate põimimine terviklikus joogapraktikaks avardab õpilase isiklikku kogemust ja süvendab teadmisi jooga praktiseerimise võimalustest.
Joogatunni ülesehitus:
* satsang - kogemuste jagamine,  kuni 30 min
* kriya hatha jooga, 60 min
* BKJ päeva praktikad, 30 min (lõpetamise aeg ei ole piiritletud)
Kui grupis on ka II-III astme pühendusega õpilasi, teevad nad oma praktikad lisaks individuaalselt.

2017-2018. a. jooksul muutusid TMK-Kh jooga tunnid aina sisukamateks joogapraktikateks, mis inspireerisid õpilasi praktiseerima ning tulema ka kriya jooga pühendusele või saama pühendust järgmise astme tehnikatesse.

Loe osalenute tagasisidet TMK-KHJ kursusest ja joogatundidest: TMK-KHJ

Email again:

Endast
:
Inimestega suheldes ja joogatunnis juhendades olen kogenud, et kõik eelnev – erinevad töökogemused ja oskused, mida olen nendega seoses pidanud omandama, on tänasel päeval need, mis valitud tegevusi toetavad. Kõik eelnev ei ole olnud juhuslik, vaid ettevalmistav. Ja see jätkub...
Teekond:
1996-1998 algas minu kokkupuude Õpetuse ja Õpetajaga Ingvar Villido loeng-kursustel, kus ta jagas teadmisi inimeseks olemise baastõdedest, teadlikkuse kasutamisest ja alateadvuse mehhanismidest.
1998. aastal sai minust Ingvar Villido õpilane ja Lilleoru kogukonna liige.
2003 aastal alustasin intensiivset isiklikku krija hatha jooga praktikat ning ca aasta hiljem toimus loomulik üleminek kriya hatha joogast huvitatud inimeste juhendamisele. Sel ajal praktiseerisin ka viie tiibetlasena tuntud harjutusi ning olen viinud läbi kursuseid.
2004–2006 a. pühendused kriya jooga I-III astme tehnikatesse õpetajate Marshall Govindan Satchidananda ja Durga Ahlundi poolt.
2005–2007 läbisin kriya hatha jooga õpetajate 200-tunnise õppeprogrammi. Oman rahvusvahelist kriya hatha jooga õpetaja tunnistust (Rahvusvaheline Joogaliit e Yoga Alliance).
Olen osalenud kriya hatha jooga juhendajatele mõeldud funktsionaalse joogateraapia koolitustel. Õpetajaks kriya jooga praktik ja osteopaat Laurier-Pierre Desjardins.
2008-2017. a. osalesin korduvalt Õpetaja Ingvar Villido Teadliku Muutuse Kunsti I-V kursustel nii korraldajana kui taas süvenedes ja praktiseerides.  Need teadmised ja tehnikad on andnud võimaluse sügavamates muutusteks.

Olen saanud häid kogemusi kahel Budistlikul ritriidil ning Põhja-Ameerika põlisindiaanlaste Õpetustest ning tseremooniatest. Väga praktilised ja õpetlikud on korduvad reisid-palverännakud Indias - iidsete joogide ja Maha-Siddhade õpetustega seotud paikadesse, iidsetesse templitesse.
Lisaks on elumuutev kogemus olnud tublideks meesteks kasvatada kaks poega.
2016. jaanuaris avasin Tallinnas Annapurna  Joogastuudio (al 2019 Babaji kriya jooga stuudio)
2018. aastal lõin uue joogariiete brändi: "DAKINI" Mugavad joogariided. Sinule