Katrin Bekker

Kriya jooga õpilane
Access Cosciousness terapeut
Ajurveeda massöör

Ajad teraapiateks: teisipäeviti kell 14.00-17.00
Palun võta ühendust, broneeri aeg:  kripaali@gmail.com    tel:  55676848

ACCESS BARS JA TEADVELOLEKU TEHNIKAD
Seanss kestab 70 minutit, hind 35 €

Access bars on energeetiline kehaprotsess, mille käigus terapeut puudutab õrnalt pea peal olevat 32-te punkti. Selle tulemusena tekkiv energiavool vabastab elu takistavaid ja piiravaid emotsioone ning mõttemustreid.
Teraapia sisaldab ka juhendatud teadveloleku tehnikat.
Barsi sessiooni järel vähenevad füüsilised vaevused, paraneb une kvaliteet ning suureneb energia tase kehas. Seanss mõjub hästi keskendumisvõimele ning parandab õpivõimet.


AYURVEDA KERALA MASSAAŽ
Massaaž kestab 75 minutit, hind 40 €

Selle erakordselt lõõgastava massaaži käigus mõjutatakse ayurvedas kirjeldatud marma (energia)
punkte ja seetõttu on see hea haiguste ennetamiseks ning kehalise ja vaimse harmoonia saavutamiseks.

Teraapiate tagasiside- Pärast teraapiat tunnen end vaikse, selge ja kohalolevana. Olen puhanud, justkui tõusnud kosutavast unest.- Suurim üllatus on see, et sain lahti pidevast külmatundest jalgades! Enam ei pea villaseid sokke kandma!- Seansi ajal ilmnes inspiratsioon, teatud mentaalsed piirangud on kadunud. Aitäh!- Pärast esimest teraapiat märkasin, et tavaline pidev muretsemine on kadunud.- Peale neeruoperatsiooni ei saanud ma üldse selili olla, kuna käed surid ära, kuid seansi ajal sain rahulikult olla ja kätes energia liikus!- Seansi lõppedes tundsin end piiritu ja kerge vabanenud energia kogumina, mis on jäänud kestma siiamaani.
Terapeut Katrin Bekker on läbinud Access Consciousness baastaseme ja Tase 1 koolitused ning koolituse “Ayurveda alused” ja omab vastavat sertifikaati. Samuti on läbinud TMK I-V kursused ning Kriya jooga pühendused I-III


Kati endast
Alustasin oma joogateed 22 aastat tagasi kriya jooga Õpetaja Ingvar Villido juures. Olen praktiseerinud erinevate koolkondade praktikaid nagu buddism, džok-zen, Castaneda, osalenud Indiaani ja India vaimsetel tseremooniatel. Olen käinud ka mitmetel palverännakutel Põhja-ja Lõuna-Indias. Viimastel aastatel olen keskendunud rohkem kriya jooga praktiseerimisele. Olles enda sisemaailma järk-järgult tundma õppinud on avanenud ka võimalus aidata teisi.
Olen läbinud kriya jooga I-III astme pühendused, Teadliku Muutuse Kunsti Kursused I-V,

Sertifikaat, tunnistus
2014. aasta oktoobrist kuni 2015. juuni: Access kehatehnikate koolitused ja sertifikaadid.
Samuti Access Consciousness Baastaseme ja I taseme koolitus ja sertifikaat.
Okt. 2016 Ajurveeda massaaž. Tunnistus: Ajurveeda alused. Koolitaja Aivar Kisant